Titles you rated
Oats StudiosRated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
- KemonozumeRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 1.0
True HauntingRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.5
The PittRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
Scissor Seven Season 1Rated ★ 1.5
Sonny BoyRated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 2.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0