Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0