Series
Ratings
28
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 3.5
BrainRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0