Movies
Ratings
15
Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0