Movies
Ratings
96
Honest CandidateRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 3.0