Movies
Ratings
88
Little WomenRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 5.0
ThelmaRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.0- Remembrance of MBRated ★ 3.0
The Man Who LaughsRated ★ 4.5
Run Lola RunRated ★ 2.5
White NightRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
OmeletteRated ★ 4.0