Series
Ratings
103
PinocchioRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Banjjak Banjjak BinnaneunRated ★ 3.5
He is BeautifulRated ★ 3.0- The Women of Our HomeRated ★ 3.0
- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 3.5
The Blade and PetalRated ★ 3.0
Maybe LoveRated ★ 4.0- A Good Day for the Wind to BlowRated ★ 4.0
- Great InheritanceRated ★ 3.5
- Late BlossomRated ★ 3.5
- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.5
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0