Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0