Series
Ratings
61- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Dummy MommyRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Thank YouRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 1.0
MonstarRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
Mr. BackRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0