Titles you rated
- Kuk HeeRated ★ 4.0
- Hancho Season 3Rated ★ 3.0
- Hancho Season 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.0- The Fugitive LawyerRated ★ 4.5
- Palace of DreamsRated ★ 3.0
The Knick Season 1Rated ★ 4.5
Big ManRated ★ 4.0- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 3.0
- HanchoRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 2.5