Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Tougen AnkiRated ★ 2.5
Dan Da DanRated ★ 4.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
TwelveRated ★ 0.5
ButterflyRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
Record of Ragnarok ⅡRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5