Titles you rated
MasterRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
In WaterRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Breaking the WavesRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0