Movies
Ratings
120
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Vijay and IRated ★ 2.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Pixar StoryRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0