Titles you rated
Black PantherRated ★ 4.0
Victoria & AbdulRated ★ 4.0
Wu KongRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
American MadeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
The Dark TowerRated ★ 2.0
The Emoji MovieRated ★ 5.0