Series
Ratings
14
Adventure TimeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0