Titles you rated
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5