Movies
Ratings
160
Happy Death DayRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
HancockRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Police StoryRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0