Series
Ratings
154- Chosun PoliceRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 1.5
NCIS: Los AngelesRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0