Series
Ratings
161
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 2.0- Coffee HouseRated ★ 2.0
Queen of MysteryRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0