Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0