Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 5.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
KillersRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0