Titles you rated
The TerminatorRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Lord of WarRated ★ 2.5
Despicable MeRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 2.5
King KongRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.5