Titles you rated
The RoundupRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0
MementoRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 1.5
The Boss BabyRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0