Movies
Ratings
406
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 2.0
NowhereRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
RunRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0