Series
Ratings
50
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 3.0
Missing: The Other SideRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5