Movies
Ratings
160
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
The ExpendablesRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.5