Movies
Ratings
218 Last HolidayRated ★ 4.5 Last HolidayRated ★ 4.5
 Intimate StrangersRated ★ 3.5 Intimate StrangersRated ★ 3.5
 The HandmaidenRated ★ 4.0 The HandmaidenRated ★ 4.0
 CJ7Rated ★ 3.0 CJ7Rated ★ 3.0
 Freaky FridayRated ★ 3.0 Freaky FridayRated ★ 3.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
 Forrest GumpRated ★ 4.0 Forrest GumpRated ★ 4.0
 Billy ElliotRated ★ 4.0 Billy ElliotRated ★ 4.0
 50 First DatesRated ★ 4.0 50 First DatesRated ★ 4.0
 What Women WantRated ★ 4.0 What Women WantRated ★ 4.0
 The Garden of WordsRated ★ 2.5 The Garden of WordsRated ★ 2.5
 HancockRated ★ 3.5 HancockRated ★ 3.5
 Men in BlackRated ★ 3.5 Men in BlackRated ★ 3.5
 Spider-Man 3Rated ★ 3.0 Spider-Man 3Rated ★ 3.0
 Your Name.Rated ★ 3.5 Your Name.Rated ★ 3.5
 Bicentennial ManRated ★ 4.0 Bicentennial ManRated ★ 4.0
 Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5 Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
 Lost in ParisRated ★ 3.5 Lost in ParisRated ★ 3.5
 Iron Man 2Rated ★ 3.5 Iron Man 2Rated ★ 3.5