Titles you rated
 One Punch ManRated ★ 3.5 One Punch ManRated ★ 3.5
 Modern FamilyRated ★ 4.5 Modern FamilyRated ★ 4.5
 Modern FamilyRated ★ 4.5 Modern FamilyRated ★ 4.5
 Modern FamilyRated ★ 4.5 Modern FamilyRated ★ 4.5
 Modern FamilyRated ★ 4.5 Modern FamilyRated ★ 4.5
 Modern FamilyRated ★ 4.5 Modern FamilyRated ★ 4.5
 Modern FamilyRated ★ 4.5 Modern FamilyRated ★ 4.5
 Modern FamilyRated ★ 4.5 Modern FamilyRated ★ 4.5
 Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0 Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0
 There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0 There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0 Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
 The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0 The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
 The King 2 HeartsRated ★ 4.0 The King 2 HeartsRated ★ 4.0