Titles you rated
IljimaeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Nirvana in FireRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0