Titles you rated
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 2.0
Society GameRated ★ 4.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Gakuen AliceRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
Jane the VirginRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 5.0
- 블리치Rated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5