Movies
Ratings
357
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.0
Red RocketRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 2.5