Series
Ratings
62
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
My MisterRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
LegionRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
- SkinsRated ★ 3.5