Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
ShineRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
Last VegasRated ★ 1.0
PoetryRated ★ 1.0
SpeedRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 0.5
Notting HillRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
Don't BreatheRated ★ 1.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 1.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0