Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 0.5
MirandaRated ★ 1.0- MirandaRated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 1.0- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 1.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 1.0
The Office Season 3Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
The Office Season 2Rated ★ 1.0
My Love Story!!Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 0.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 1.0
The Office Season 1Rated ★ 0.5
We Married as a Job!Rated ★ 1.0
MirandaRated ★ 0.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 0.5