Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.5
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 5.0
Kim Je-dong's Talk to You Season 2Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5