Titles you rated
JumperRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5