Series
Ratings
17- SoulmateRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
MistyRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
Scarlet HeartRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5