Titles you rated
MidwayRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 1.5
WALL-ERated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
SplitRated ★ 1.0
SunflowerRated ★ 1.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.0
FrequencyRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0