Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0