Titles you rated
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
BabygirlRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
The SonRated ★ 4.0
HushRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0