Titles you rated
- Swimming in the DarkRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 5.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0