Titles you rated
All InRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 2.5
JumongRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 3.5