Movies
Ratings
488
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
One-LineRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5