Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Drowning LoveRated ★ 3.5
Daytime Shooting StarRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Poison Berry in my BrainRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0