Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Pokémon the Movie: I Choose You!Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0