Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Curse of La LloronaRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5