Movies
Ratings
18
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5