Movies
Ratings
26
The IntouchablesRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0