Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
Reacher Season 3Rated ★ 2.5
ReacherRated ★ 3.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Shark: The StormRated ★ 1.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Art of NegotiationRated ★ 2.0
MistyRated ★ 2.5
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 1.5- The Spirit of The SwordRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
She Would Never KnowRated ★ 1.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.0
NewtopiaRated ★ 2.0