Series
Ratings
54
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Ben 10Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0- 나루토 2기Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 0.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Idol RoomRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5